20.05.2022

HABER ÖZETI

  • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde düzenlenen Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 2022 Yılı Yol Haritası Toplantısı', dört bakanın katılımı ile gerçekleştirildi.

  • Yapılan çalışmalarda İstanbul Sözleşmesi'nin yorumundan kaynaklanan farklılıklar sebebiyle amacına ulaşmada da sorunlar yaşandığını, İstanbul Sözleşmesi öncesinde de sonrasında da hep ifade ettik, ediyoruz açıklamasında bulundu.

  • KADES uygulamasının uluslararası bir ödül aldığını hatırlatan Bakan Soylu, Bizim ödülümüz bu konuda sıfır hadisenin olmasıdır.

  • Bir kesimin sorumluluğu var da bizim yokmuş gibi davranışı ortaya koymak son derece hem insanlıkla bağdaşmayan hem de çağımızla uyuşmayan davranış modelidir.

10/01/22 16:07

Dört bakanlıktan kadına yönelik şiddetle mücadele için ortak toplantı

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde düzenlenen "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 2022 Yılı Yol Haritası Toplantısı', dört bakanın katılımı ile gerçekleştirildi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının ev sahipliğinde "Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele 2022...

Istanbulhaber ·

Bakan Soylu’dan kadına yönelik şiddet açıklaması: "Bu yıl hedefimiz erkekler"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'deki bütün erkeklere aile içi ve kadına karşı şiddet konusunda neler yapmamaları gerektiğini anlatan kolluk birimlerimizle, girilmedik yer bırakmayacağımız bir çalışmayı başlatıyoruz" dedi. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin