24.02.2020

HABER ÖZETI

  • ISMARLAMA HABER Tarım ve Orman Bakanı Bakan Pakdemirli, bu sabah katıldığı Anadolu Ajansı Editör Masası programında dönere çamaşır suyu katıldığı iddialarıyla ilgili şunları söyledi; Haberdeki derneğin başkanını aradım.

  • Uluslararası Döner Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Mercan Son tüketim tarihi geçen ürünleri merdiven altı işletmelere daha ucuz fiyattan veriyorlar.

  • Önüne gelen 'Bunu yiyin, şunu yemeyin' diyemeyecek.

  • 'Peki neden bu haberi yaptırdın' dediğimizde de 'Biz burada döner üretiyoruz, insanlar kendileri hazırlamasın diye' yanıtını verdi.

24/01/20 11:37

Döner Fedarosyonu Derneği başkanı yalan söylemiş

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den çamaşır sulu döner açıklaması Geçtiğimiz gün Uluslararası Döner Federasyonunu (UDOFED) Genel Başkanı Mehmet Mercan tavuk dönerdeki bakterinin çamaşır suyuyla temizlendiğini söyledi. Bu açıklama oldukça ses getirdi ve tepkilere...

Memurlar ·

Döner Fedarosyonu Derneği başkanı yalan söylemiş

Memurlar

Tarım Bakanı'ndan çamaşır sulu döner açıklaması

Tarım ve Orman Bakanı'ndan çamaşır sulu döner açıklaması Geçtiğimiz gün Uluslararası Döner Federasyonunu (UDOFED) Genel Başkanı Mehmet Mercan tavuk dönerdeki bakterinin çamaşır suyuyla temizlendiğini söyledi. Bu açıklama oldukça ses getirdi ve tepkilere neden oldu. "ISMARLAMA...

Memurlar ·

Tarım Bakanı'ndan çamaşır sulu döner açıklaması

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin