20.08.2019

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın son Venezuela ziyareti ile ilişkilerin zirveye taşındığını vurgulayan Oktay, Venezuela ile birçok anlaşma yaptık.

  • Oktay, temasları kapsamında Venezuela Cumhurbaşkanı Başyardımcısı Delcy Rodriguez ile maliye, dışişleri ve turizm bakanlarıyla kapsamlı görüşmeler gerçekleştirdiğini aktardı.

  • Ziyaretimiz kapsamında o anlaşmaların hangi aşamada olduğuyla alakalı çalışmalarda bulunduk.

  • İş dünyamıza seslenmek istiyorumVenezuela’da Türkiye açısından işbirliği gerçekleştirilecek çok önemi alanların olduğunu söyleyen Oktay, şunları kaydetti:“İş dünyamıza seslenmek istiyorum.

12/01/19 09:48

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan iş insanlarına Latin Amerika çağrısı

KARAKAS (AA) – Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Müthiş bir potansiyel var Latin Amerika ve Karayip ülkelerinde. Harika coğrafya, güzel insanlar. İş adamlarımızın buraya odaklanmaları Türkiye'nin ileriye dönük hedefleri açısından son derece önemli." dedi. Oktay, Venezuela...

Antalyajans ·

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan iş adamlarına Latin Amerika çağrısı

Harika coğrafya, güzel insanlar. İş adamlarımızın buraya odaklanmaları Türkiye’nin ileriye dönük hedefleri açısından son derece önemli” dedi.Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay, Venezuela Cumhurbaşkanı Nicolas Maduro’nun yemin töreni kapsamında bulunduğu Venezuela’dan ayrılırken...

Karar ·

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay’dan iş adamlarına Latin Amerika çağrısı

Karar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin