16.07.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye'nin ihtiyacı kavga değil eser siyasetidir Türkiye'nin ihtiyacının kavga değil eser siyaseti olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, Tek numaraları ülkemizin ortak değerlerinin istismarı olanların devri artık kapanıyor.dedi.

  • Murat Dilmener Acil Durum Hastanesinin 75 bin metrekare kapalı alanı ve 432'si yoğun bakım olmak üzere gerektiğinde yoğun bakıma dönüştürülebilecek 1008 yatağı bulunuyor.

  • İlave kapasitelere gerek kalmadan salgının yayılma hızını kırdık Oluşturulan ilave kapasitelere gerek kalmadan salgının yayılma hızını kırdık diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şayet ihtiyaç olsaydı bu hastanelerimiz on binlerce canın kurtarılmasına hizmet edecekti.

  • Erdoğan, Sanayiden tarıma, ticaretten turizme kadar her alanda önce hızlı bir toparlanma, ardından çok daha hızlı bir atılım içine gireceğiz.ifadelerini kullandı.

31/05/20 16:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Türkiye’nin ihtiyacı kavga değil eser siyasetidir”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye'nin ihtiyacı kavga değil eser siyasetidir. Milletimizin beklentisi polemik değil inşa siyasetidir. Tek numaraları ülkemizin ortak değerlerinin istismarı olanların devri kapanıyor. Laf yerine eserlerin yarıştığı bir Türkiye için...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Acil durum hastaneleri ülkemizin yüz akı olacaklardır

Erdoğan, konuşmasında, "Türkiye sahip olduğu sağlık alt yapısı ve genel sağlık sigortası sistemiyle salgın sürecinde dikkatleri üzerine toplamış bir ülkedir." ifadelerini kullanarak, "Salgın döneminde 2 ayı bulmadan hizmete sunduğumuz acil durum hastanelerinin örnek alınacak...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin