25.02.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Dolmabahçe Çalışma Ofisinde yabancı medya medya temsilcileriyle bir araya geliyor.

  • Erdoğan, Halen ülkemizdeki 3,6 milyon Suriyeli'den 350 bini PKK/YPG'nin işgali altındaki yerlerden gelen Kürtlerden oluşuyor.diye konuştu.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: Kısa sürede birkaç noktadan 30 kilometre derinliğe ulaşınca bir anda ABD ve Avrupa başta olmak üzere bir takım ülkelerin tavrı değişti.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Güvenli bölgeye 1 ila 2 milyon arasında Suriyeli sığınmacının geri dönüşünü planlıyoruz.dedi.

18/10/19 16:38

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Sözler yerine getirilmezse harekat çok daha kararlı devam edecek

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul’da Dolmabahçe Çalışma Ofisinde yabancı medya medya temsilcileriyle bir araya geliyor. Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yabancı medya temsilcileriyle bir araya geldi. Cumhurbaşkanlığı Dolmabahçe Ofisi'ndeki...

Türkiye Gazetesi ·

'Güvenli bölgeye 1-2 milyon Suriyelinin geri dönüşünü planlıyoruz'

Erdoğan, "Halen ülkemizdeki 3,6 milyon Suriyeli'den 350 bini PKK/YPG'nin işgali altındaki yerlerden gelen Kürtlerden oluşuyor." diye konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasında şu ifadeleri kullandı: "Kısa sürede birkaç noktadan 30 kilometre derinliğe ulaşınca bir anda...

Corum Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin