19.09.2020

HABER ÖZETI

  • Okul açılışlarıyla atılan adımların ebedi aleme yatırım olduğunu söyleyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sağ olsun Osman beyin bir hayırsever olarak yaptırdığı okulların, bir yenisini daha bugün açıyoruz.

  • Şimdi buradan tabii Hava Kuvvetlerine öğrenciler yetişmesi, hele hele Milli Savunma Üniversitesinin kuruluşundan bu yana buradan bir havacılık altyapısının oluşması büyük önem arz edecektir.

  • Ulubaş'ın yeni okul arsaları istediğini belirten Erdoğan, bunlardan birinin de hava lisesi olmasını istediğini ifade etti.

  • Bunlardan bir tanesi galiba bir hava lisesi olsun isterler ve burada çok büyükçe bir Millet Bahçesi inşamız söz konusu.

19/10/19 21:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi’ni açtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayserili hayırsever iş adamı Osman Ulubaş tarafından yaptırılan Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesi'nin açılışını yaptı. Düzenlenen açılış törenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, AK Parti Genel Başkan...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'de okul açılışı gerçekleştirdi

KAYSERİ (AA) - Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'de Osman Ulubaş Köşk Anadolu Lisesinin açılışını gerçekleştirdi. Erdoğan, törende yaptığı konuşmada, hayırsever Osman Ulubaş'ın yaptırdığı okulların bir yenisini daha bugün açtıklarını söyledi. Ulubaş'ın...

Memleket ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'de okul açılışı gerçekleştirdi

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin