24.01.2022

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar-Türk Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığı ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında, Katar'ın güvenlik ve istikrarını kendi ülkemizinkinden ayrı tutmuyoruz.

  • Buradaki konuşmasına, Doha'da bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ifade ederek başlayan Erdoğan, Ülkemizi ve milletimizi burada şerefle temsil eden siz kahraman askerlerimizi canı gönülden tebrik ediyorum.

  • Körfez halklarının tamamı bizim özbeöz kardeşimizdir Türkiye'deki ailelerinden selam getirdiğini kaydeden Cumhurbaşkanı Erdoğan, 84 milyonun her bir ferdinin duası daima sizinledir, sizin yanınızdadır.

  • Silahlı Kuvvetleri'miz Ölürsem şehit, kalırsam gazi şiarıyla ülke ve dünyanın dört bir yanında barışa, istikrara ve güvenliğe hizmet ediyor.

07/12/21 16:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Katar’ın güvenlik ve istikrarını kendi ülkemizinkinden ayrı tutmuyoruz"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar-Türk Birleşik Müşterek Kuvvet Komutanlığı ziyaretinde gerçekleştirdiği konuşmasında, "Katar'ın güvenlik ve istikrarını kendi ülkemizinkinden ayrı tutmuyoruz. Dost kara günde belli olur düsturuyla Katarlı kardeşlerimizin uğradığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin