19.08.2019

HABER ÖZETI

  • Durumuyla yakından ilgilenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisini doktoruyla da görüştürdüğünü söyleyen Cemre Yılmaz, şu değerlendirmede bulundu: Çok mutlu oldum.

  • Yunus Yılmaz da kızı Cemre'nin bilgilerini ve raporlarını Cumhurbaşkanlığı yetkililerine ilettiklerini dile getirerek, İnşallah nakil için güzel haber yakında gelir.ifadelerini kullandı.

  • Ben de 'Sadece kalp istiyorum, kendi gerçek kalbimin olmasını istiyorum, yapay kalple yaşamak istemiyorum.'dedim.

  • Cemre Yılmaz, sağlığına kavuşunca eğitimini tamamlayacağını, tıp fakültesine giderek kalp doktoru olmayı ve kendisi gibi kalp hastası çocuklara yardım etmeyi hayal ettiğini sözlerine ekledi.

09/01/19 22:36

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "kalp" istedi

MANİSA (AA) - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 Ocak'ta Manisa programı sırasında kabul ettiği 10 yaşındaki kalp hastası Cemre Yılmaz, bir hayalinin gerçek olduğunu belirterek, en büyük dileğinin kalp nakliyle sağlığına kavuşmak olduğunu belirtti. Manisa'daki bir...

Memleket ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "kalp" istedi

Memleket

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan “kalp” istedi

MANİSA (AA) – Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 5 Ocak'ta Manisa programı sırasında kabul ettiği 10 yaşındaki kalp hastası Cemre Yılmaz, bir hayalinin gerçek olduğunu belirterek, en büyük dileğinin kalp nakliyle sağlığına kavuşmak olduğunu belirtti. Manisa'daki bir...

Antalyajans ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin