12.04.2021

HABER ÖZETI

  • Aynı şekilde terörle mücadeleden ekonomik tuzaklara kadar nice saldırıyı da Cumhur İttifak'ının bu güçlü zemininde karşılayıp boşa çıkardık ifadelerini kullandı.

  • Kırk yamadan oluşan CHP heyulasını kuvveye dönüştüren ise ne milli ve manevi bir saiktir, ne de insani bir hedeftir.

  • Evet, CHP kendi başına planı, programı, projesi, hayali, hedefi, gayreti, eseri, mücadelesi olmayan, ancak bir yerlerden gelecek olumlu veya olumsuz etkiyle harekete geçen bir partidir.

  • Çünkü CHP sadece lafını ettiği, istismarını yaptığı demokrasinin D'sinden bile nasibini almamış, süzme faşist bir partidir.

24/02/21 13:49

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "CHP hakiki bir siyasi parti olmaktan çıkıp heyula haline dönüşmüş amorf bir yapıdır"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP hakiki bir siyasi parti olmaktan çıkıp heyula haline dönüşmüş amorf bir yapıdır" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. 21 Şubat 2018 tarihinde 15 Temmuz gecesi meydanlarda kurulan Cumhur İttifakı'nı...

Istanbulhaber ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuştu

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, "CHP sadece lafını ettiği, istismarını yaptığı demokrasinin D'sinden bile nasibini almamış, süzme faşist bir partidir." dedi. Erdoğan, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, 3 yıl önce,...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin