29.09.2020

HABER ÖZETI

  • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İlk günden itibaren koronavirüs salgınına karşı tüm kurumlarımız ve imkanlarımızla milletimizin yanında yer aldık.dedi.

  • Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşları krizin etkilerinden korumaya devam edeceklerini vurgulayan Erdoğan, şöyle devam etti: 2 milyon dar gelirli aileye 1000 Türk Lirası nakit destek verilecek.

  • Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları'na düzenli aktarılan kaynak 180 milyon liraya çıkarılacak.Kredi kartı ödemeleri Haziran sonuna kadar ertelenebilecek.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamasından satır başları şöyle: Sağlık çalışanlarının performans ödemeleri 3 ay boyunca üst tavandan yapılacak.

25/03/20 18:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 2 milyon dar gelirli aileye 1000 lira nakit destek verilecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İlk günden itibaren koronavirüs salgınına karşı tüm kurumlarımız ve imkanlarımızla milletimizin yanında yer aldık." dedi. Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşları krizin etkilerinden korumaya devam edeceklerini vurgulayan...

Türkiye Gazetesi ·

SON DAKİKA: Cumhurbaşkanı Erdoğan tedbirleri açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "İlk günden itibaren koronavirüs salgınına karşı tüm kurumlarımız ve imkanlarımızla milletimizin yanında yer aldık." dedi ve koronavirüs ile mücadelede alınan tedbir kararlarını açıkladı. Tedbirlerle ve ekonomik destek paketleriyle vatandaşları...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin