28.11.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kütahya, Afyonkarahisar, Batman ve Siirt 7. Olağan İl Kongrelerinde canlı bağlantı üzerinden konuştu.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, İş gücü piyasasından ticarete, kişisel ilişkilerden kamu güvenliğine kadar pek çok alanda salgının artçı sarsıntılarına şimdiden şahit oluyoruz.dedi.

  • Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hukuki altyapımızı geliştirerek, ekonomimizin oturduğu temelleri güçlendirerek, üretimi ve istihdamı artırarak, salgın sonrası yeniden şekillenecek dünyada kendimize iyi bir yer edinmekte kararlıyız.açıklamasında bulundu.

  • Erdoğan, Şimdiye kadar din, dil, ırk ayrımı yapmadan 156 ülkeye ve 9 uluslararası kuruluşa destek olduk.ifadelerini kullandı.

21/11/20 18:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 156 ülkeye ve 9 uluslararası kuruluşa destek olduk

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Halifax Uluslararası Güvenlik Forumuna videomesajla katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İş gücü piyasasından ticarete, kişisel ilişkilerden kamu güvenliğine kadar pek çok alanda salgının artçı sarsıntılarına şimdiden şahit oluyoruz."...

Türkiye Gazetesi ·

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD ve Avrupa mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Önümüzdeki dönem içinde yine tek dayanağımız milletimizdir, milletimizden alacağımız destektir." dedi. Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kütahya, Afyonkarahisar, Batman ve Siirt 7. Olağan...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin