22.01.2021

HABER ÖZETI

  • - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrıda bulunduğu yeni varlık barışı uygulamasında, geçmiştekilerden farklı olarak yurt dışından getirilen varlıklar nedeniyle herhangi bir vergi ödenmeyecek.

  • Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun ile varlık barışına yönelik yeni bir imkanın önü açıldı.

  • AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Gelir İdaresi Başkanlığı da uygulamanın vatandaşlara anlatılmasına yönelik çalışmalara hız verdi.

  • Varlık barışına ilişkin tereddüt edilen konularda mükellefler, Başkanlığın çağrı merkezi olan Vergi İletişim Merkezi'ni (VİMER-189) arayabilecek.

26/11/20 11:01

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın çağrıda bulunduğu 'varlık barışı'nda sıfır vergi fırsatı

- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrıda bulunduğu yeni "varlık barışı" uygulamasında, geçmiştekilerden farklı olarak yurt dışından getirilen varlıklar nedeniyle herhangi bir vergi ödenmeyecek. Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun ile varlık...

Memurlar ·

Varlık barışında sıfır vergi fırsatı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın çağrıda bulunduğu yeni "varlık barışı" uygulamasında, geçmiştekilerden farklı olarak yurt dışından getirilen varlıklar nedeniyle herhangi bir vergi ödenmeyecek. Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Hakkında Kanun ile varlık barışına...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin