09.04.2020

  • Gaziosmanpaşa Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği Ermeni Sorununun Arka Planı ve Gerçekler adlı programa Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof.

  • Aslında 1915 bir sonuçtur Ermeni sorunuyla ilgili bilgiler aktaran Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sertçelik, Ermeni sorunu dediğimiz zaman Türkiye'de var olan yanlış bir algı var.

  • Artık Kafkasya'ya hatırı sayılır bir nüfus göç ettirildikten sonra Rusya'nın Ermenilere Kafkasya'da özerk bir devlet bahşedeceğini ümit eden Ermeniler adeta hayal kırıklığına uğramışlardır dedi.

  • Biz maalesef konunun sadece 1915 olayları çerçevesinde, I. Dünya Savaşı döneminde ortaya çıkan olaylar olarak değerlendirmeye çalışıyoruz.

14/02/20 08:55

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Sertçelik: “Ermeni meselesi 365 gün ciddi olarak üzerinde durmamız gereken bir konu olmalıdır”

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Prof. Dr. Seyit Sertçelik, Gaziosmanpaşa Belediyesinin düzenlediği "Ermeni Sorunun Arka Planı ve Gerçekler" isimli programda yaptığı konuşmada, "Bu konu sadece 24 Nisan'da üzerinde durulması gereken bir konu olmamalı, 365 gün sürekli ciddi olarak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin