21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile görüşerek istek ve önerilerini birinci ağızdan ilettikleri buluşmalarının bu haftaki adresi Dumlupınar Mahallesi oldu.

  • Dumlupınar Aile Sağlığı Merkezi, Selçuklu Muhtarlar Derneği ve Dumlupınar Sosyal Tesisimiz son dönemde tamamlanarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulan tesislerden bazıları.

  • Çocuklardan gelen özçekim ve topaç çevirme davetini de geri çevirmeyen Başkan Pekyatırmacı, çocuklarla neşeli diyaloglar yaşadı.

  • Özellikle yeni neslin ve gençlerimizin bu destanı iyi anlaması için 15 Temmuz'u unutmayacak ve unutturmayacağız dedi.

14/07/18 09:08

Cuma buluşmaları sürüyor

Selçuklu Belediyesi tarafından her hafta farklı bir mahallede gerçekleştirilen Cuma buluşmaları devam ediyor. Hizmet kalitesine katkı sağlayan ve vatandaşların Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ile görüşerek istek ve önerilerini birinci ağızdan ilettikleri buluşmalarının...

Memleket ·

Cuma buluşmaları sürüyor

Memleket

Başkan Pekyatırmacı: 15 Temmuz Millet Destanıdır

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Pekyatırmacı mesajında hain darbe girişimine birlik ve beraberlik içerisinde karşı koyan asil Türk milletinin tüm dünyaya gösterdiği kahramanlık...

Memleket ·

Başkan Pekyatırmacı: 15 Temmuz Millet Destanıdır

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin