21.02.2019

HABER ÖZETI

  • Tatilini Yunanistan'da sürdüren Cristiano Ronaldo'ya Juventus'un formasını imzalatan ilk kişi olmak isteyen İtalyan gazetecinin başına gelenler şaşırttı.

  • Ronaldo'ya ulaşabilmek için yıldız oyuncunun kaldığı Costa Navarino Oteli'nde tatil yapan bir İtalyan turist ile anlaşan Rossi, Lütfen Ronaldo'ya bunu imzalatabilir misin?diyerek vatandaşına ricada bulundu.

  • Real Madrid'den 100 milyon euroya kadroya katılan Cristiano Ronaldo, forma satışlarından kombine biletlere kadar gelirleri yükseltti.

  • Avrupa futbolunda yılın transferi olarak nitelendirilen Cristiano Ronaldo'nun Juventus'a katılması şimdiden meyvelerini vermeye başladı.

14/07/18 09:53

Cristiano Ronaldo bereketi

Juventus'un tercihi transferi, kulübe şimdiden ekonomik anlamda canlılık getirdi, büyük bir heyecan verdi. Real Madrid'den 100 milyon euroya kadroya katılan Cristiano Ronaldo, forma satışlarından kombine biletlere kadar gelirleri yükseltti. Portekizli yıldızın forması...

F5 Haber ·

Vay uyanık! Ronaldo'ya forma imzalattı, satışa çıkardı!

Tatilini Yunanistan'da sürdüren Cristiano Ronaldo'ya Juventus'un formasını imzalatan ilk kişi olmak isteyen İtalyan gazetecinin başına gelenler şaşırttı. Portekizliyıldız Cristiano Ronaldo'ya, yeni formasını imzalatmak için harekete geçen gazeteci Rossişoka uğradı. Ronaldo'ya...

F5 Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin