18.11.2019

HABER ÖZETI

  • Galatasaray'da Fatih Terim'in yeni Bruma olarak nitelendirdiği ve scout ekibi tarafından takip edildiği belirtilen Porto B takımının 19 yaşındaki oyuncusu Joao Mario, sarı-kırmızlı taraftarlar tarafından yoğun bir prese tutuldu.

  • Galatasaray taraftarları, organize oldu ve genç oyuncunun Instagram hesabındaki paylaşımına Come to Galatasaray mesajları yolladı.

  • Kanatlarda forma giyen ve Portekiz'in alt yaş kategorilerinde de milli olan çift ayaklı oyuncunun Porto ile 2022'ye kadar sözleşmesi bulunuyor.

  • Oyuncunun kendisine gösterilen bu ülgiye şaşırdığı ve takip edildiğini yaptığı araştırmanın sonunda öğrendiği kaydedildi.

19/10/19 17:37

'Come to Galatasaray' mesajları şaşırttı

Galatasaray'da Fatih Terim'in "yeni Bruma" olarak nitelendirdiği ve scout ekibi tarafından takip edildiği belirtilen Porto B takımının 19 yaşındaki oyuncusu Joao Mario, sarı-kırmızlı taraftarlar tarafından yoğun bir prese tutuldu. Galatasaray taraftarları, organize oldu...

Kral Spor ·

'Come to Galatasaray' mesajları şaşırttı

Kral Spor

Lorem ipsum dolor sit amet

Galatasaray'da Fatih Terim'in "yeni Bruma" olarak nitelendirdiği ve scout ekibi tarafından takip edildiği belirtilen Porto B takımının 19 yaşındaki oyuncusu Joao Mario, sarı-kırmızlı taraftarlar tarafından yoğun bir prese tutuldu. Galatasaray taraftarları, organize oldu...

Sporx ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin