21.05.2019

HABER ÖZETI

  • AKSARAY (AA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerine ilişkin, Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapması gereken şey, 'Bu hisseler, bu millete aittir, Türk milletine aittir.

  • İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Dağ, Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlerin ülke için hayati öneme sahip olduğunu belirtti.

  • Dolayısıyla bu hisseleri, Türk milletinin bugün temsilcisi noktasında olan Hazine'ye devretmek, en doğal, en olması gereken husustur.'diyerek hisselerini devretmektir.dedi.

  • Toplantıya, AK Parti Aksaray milletvekilleri İlknur İnceöz ve Cengiz Aydoğdu, Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve çok sayıda partili katıldı.

13/10/18 21:59

'CHP'nin yapması gereken hisseleri devretmektir'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerine ilişkin, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapması gereken şey, 'Bu hisseler, bu millete aittir, Türk milletine aittir. Dolayısıyla bu hisseleri, Türk milletinin bugün temsilcisi noktasında olan...

Memurlar ·

'CHP'nin yapması gereken hisseleri devretmektir'

Memurlar

“CHP'nin yapması gereken hisseleri devretmektir”

AKSARAY (AA) – AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, CHP'nin İş Bankası'ndaki hisselerine ilişkin, "Cumhuriyet Halk Partisi'nin yapması gereken şey, 'Bu hisseler, bu millete aittir, Türk milletine aittir. Dolayısıyla bu hisseleri, Türk milletinin bugün temsilcisi noktasında...

Antalyajans ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin