26.09.2020

HABER ÖZETI

  • CNN Türk'te AHmet Hakn'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de, FETÖ ile mücadelede yargı kararları ve siyasetteki uzantıları tartışıldı.

  • AHMET HAKAN: endisiyle irtibat kuran bir CNN Türk çalışanının telefonunu sosyal medyada paylaşan Gökhan Günaydın'ı eleştiren Ahmet Hakan, Çok saygısız bir insansınız.

  • Programın bir bölümünde adının zikredildiği iddiasıyla canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın, sözleriyle Ahmet Hakan'ın tepkisini çekti.

  • Günaydın, Biraz önce, 01.00'de 0 (537) 922 ... 'den arayan kişi, CNN'den aradığını, Gazeteci Rahmi Bey'in saraya giden CHP'liyi açıkladığını, buna karşı ne diyeceğimi sordu.

23/01/20 13:31

CHP'li Günaydın, canlı yayında Ahmet Hakan'ı kızdırdı

CNN Türk'te AHmet Hakn'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de, FETÖ ile mücadelede yargı kararları ve siyasetteki uzantıları tartışıldı. Programın bir bölümünde adının zikredildiği iddiasıyla canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın, sözleriyle Ahmet Hakan'ın...

En Son Haber ·

Ahmet Hakan, CHP'li eski vekile çok kızdı! 'Sizin nerenize saygı göstereceğim'

CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın sunduğu Tarafsız Bölge'de FETÖ ile mücadelede yargı kararları ve siyasetteki uzantıları tartışıldı.Programın bir bölümünde adının zikredildiği iddiasıyla canlı yayına bağlanan CHP eski Milletvekili Gökhan Günaydın, sözleriyle Ahmet Hakan'ın tepkisini...

Memurlar ·

Ahmet Hakan, CHP'li eski vekile çok kızdı! 'Sizin nerenize saygı göstereceğim'

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin