03.04.2020

HABER ÖZETI

  • Özenle hazırlanan ve şehrin ruhunu yansıtan festivale ev sahipliği yapan ‘Red Bull House of Music' çatısı altında Türkçe Rap'in önemli ismi Ceza, takipçileriyle buluşmuştu.

  • İstanbul'u 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında müzikle buluşturan Red Bull Music Festival İstanbul, güzel bir festival deneyimi sundu.

  • ''Müziğim uğruna tüm koleksiyonumu elden çıkardım'' Babasının müziğe çok ilgili olduğundan bahseden sanatçı Ceza, müziğe olan tutkusunu bu sayede keşfettiğini anlattı.

  • Ceza, müziğe olan tutkusu, kariyerine başlangıç öyküsü, karşılaştığı zorlukları ve Türkçe Rap'in dünü, bugünü ve yarınını konuştu.

25/03/20 11:55

Ceza, Türkçe Rap'in derinliklerini değerlendirdi

İstanbul'u 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında müzikle buluşturan Red Bull Music Festival İstanbul, güzel bir festival deneyimi sundu. Özenle hazırlanan ve şehrin ruhunu yansıtan festivale ev sahipliği yapan ‘Red Bull House of Music' çatısı altında Türkçe Rap'in önemli ismi...

Türkiye Gazetesi ·

Ceza, Türkçe Rap’in derinliklerini değerlendirdi

Red Bull Music Festival İstanbul kapsamında takipçileriyle buluşan ünlü rapçi Ceza'yı, Türkçe Rap'in dünü, bugünü ve yarınını anlattı. İstanbul'u 1-15 Ekim 2019 tarihleri arasında müzikle buluşturan Red Bull Music Festival İstanbul, güzel bir festival deneyimi sundu. Özenle...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin