25.01.2021

HABER ÖZETI

  • Şarkıcı Rafel El Roman’ın eski eşi olan 6 aylık hamile Ceren Kaplakarslan,annesi Nuray Deveci Yeşiltepe ile birlikte bebeğinin kontrolü için özel hastaneye gitti.

  • ’KAFAMA SİLAH DAYADI’ Hürriyet’in haberine göre; Olayla ilgili Ataşehir Asayiş Büro Amirliği ekipleri çalışma başlattı.

  • ’ ’ Kankıran’ın, kendisinin ardından bu kez de annesiyle tartışmaya başladığını ifade eden Kaplakarslan, “Silahın kabzasıyla anneme vurduğunu görünce aşağı inip araya girdim.

  • Hastaneden çıktık, aracıma doğru yürüdüğümüz sırada bana, Seninle bir şey konuşacağım dedi.

11/09/19 16:32

CEREN KAPLAKARSLAN VE ANNESİNE DEHŞETİ YAŞATTI!

Manken ve oyuncu Ceren Kaplakarslan (30) ile annesi Nuray Deveci Yeşiltepe, genç mankenin sevgilisi, iş insanı Temel Kankıran tarafından dövüldü. Sevgilisinin tekmeleyip tabancanın kabzasıyla yüzüne vurduğu 6 aylık hamile Kaplakarslan ve annesi, hastanede tedaviye alındı....

Ayakli Gazete ·

CEREN KAPLAKARSLAN VE ANNESİNE DEHŞETİ YAŞATTI!

Ayakli Gazete

Erkek arkadaşı ünlü manken ve annesine dehşeti yaşattı! Kan donduran detaylar....

Olay, 1 Eylül akşamı Ataşehir’de meydana geldi. Şarkıcı Rafel El Roman’ın eski eşi olan 6 aylık hamile Ceren Kaplakarslan,annesi Nuray Deveci Yeşiltepe ile birlikte bebeğinin kontrolü için özel hastaneye gitti. Bir süre sonra hastaneye, Kaplakarslan’ın sevgilisi Temel Kankıran...

Türkiye Gazetesi ·

Erkek arkadaşı ünlü manken ve annesine dehşeti yaşattı! Kan donduran detaylar....

Türkiye Gazetesi

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin