22.01.2021

  • Açılışa AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra protokol mensupları, davetliler ve Cebir halkı katıldı.

  • Törende ilk konuşmayı yapan Cebir Mahalle Muhtarı Recep Çelik, yapılan sosyal tesis ve diğer çalışmalar için Başkan Yalçın'a teşekkür etti.

  • Pandemi kurallarına uyularak düzenlenen programda konuşan Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, mahalle sakinlerine teşekkür ederek başladığı konuşmasında tesisin yapımıyla ilgili güzel bir anekdotu da paylaştı.

  • ebir Mahallesinde 22 adet hizmetin tamamlandığına, 17'sinin de devam ettiğine dikkat çeken Başkan Yalçın, Cebir'de şu anda 17 tane devam eden hizmetimiz, 22 tane de tamamlanan hizmetimiz var.

24/11/20 11:56

Cebir Mahallesi sosyal tesisine kavuştu

Talas Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Cebir Mahallesi Sosyal Tesisi, düzenlenen törenle hizmete açıldı. Açılışa AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç'ın yanı sıra protokol mensupları, davetliler ve Cebir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin