27.05.2022

  • Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kaya ve birim müdürlerinin de yer aldığı incelemede Canpolat, sahada yürütülen çalışmalara ilişkin bilgiler aldı.

  • Canpolat, Tüm iş makinelerimiz, araçlarımız ve ekiplerimizle Haliliye'nin her sokağında, her caddesinde vatandaşlarımız karla ilgili herhangi bir olumsuzluk yaşamasınlar diye mücadele ediyoruz ifadelerini kullandı.

  • Bir taraftan Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüzde sıcak çorba dağıtımı, gerek aşevimizin evlere yemek ikramı olsun ve diğer sosyal yardım hizmetlerine devam ediyor.

  • Olumsuz hava koşullarında vatandaşların mağduriyet yaşamaması için ekiplerin çalışmalarını yoğun bir şekilde devam ettirmesi talimatını veren Canpolat, bölgede bulunan vatandaşlarla da sohbet etti.

19/01/22 18:29

Canpolat karla mücadele çalışmalarını denetledi

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, kent genelinde devam eden karla mücadele çalışmalarını yürüten ekiplerin çalışmalarını denetledi. Canpolat, "Tüm iş makinelerimiz, araçlarımız ve ekiplerimizle Haliliye'nin her sokağında, her caddesinde vatandaşlarımız karla ilgili...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin