12.08.2022

  • Hayvanlar ile ilgili yaşama geçirdiği çalışma ve projelerle takdir kazanan Kuşadası Belediyesi, can dostları olarak gördüğü sokak hayvanları için başladığı mama üretimine devam ediyor.

  • Kuşadası Belediyesi Mama Üretim Ünitesi Sorumlusu Derya Taşkın, Ekibimiz tarafından üretilen mamaların bir kısmı da Belediyemizin ana hizmet binası ile Davutlar ve Güzelçamlı mahallelerinde bulunan hizmet binalarına bırakılıyor.

  • Son olarak şekil verilerek poşetlere yerleştirilen mamalar vakumlanarak Evcil Hayvan Rehabilitasyon Merkezi'ne ve sokak hayvanlarının beslenmesinde kullanılmak üzere Kuşadası Belediyesi'nin hizmet binalarına ulaştırılıyor.

  • İlk olarak öğütme işlemine tabi tutulan gıda ürünleri ardından faydalı enzimler eklenerek 12 saat süreyle fırınlanıyor.

30/06/22 17:00

Can dostların mamaları Kuşadası Belediyesi’nden

Kuşadası Belediyesi, sokak hayvanları için kompost teknolojisi kullanarak yaptığı mama üretimini sürdürüyor. Üretilen mamalar her gün düzenli olarak sokak hayvanlarına ulaştırılıyor. Hayvanlar ile ilgili yaşama geçirdiği çalışma ve projelerle takdir kazanan Kuşadası Belediyesi,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin