20.03.2019

HABER ÖZETI

  • Özellikle şehir hayatının getirdiği stresli ortamdan kaçmak için, rahatlamak ve stres atmak için cafeleri herkes tercih eder.

  • Patella Grup söz konusu uygulama cafe tentesisistemleri olduğunda da siz değerli müşterilerimiz için tecrübe, deneyim ve bilgi birikimlerini işe koyar.

  • Tentelerin birincil görevi gölgeli alanlar oluşturmak olarak görülse de günümüzde bundan daha fazla fonksiyonlara sahip olduklarını söyleyebiliriz.

  • Tabii ki özellikle işletmeler için onların tarzlarını yansıtacak bir tasarım olarak ortaya çıkabileceklerini söylemek mümkün.

11/01/19 13:26

Cafe Tentesi Nasıl Olmalı?

Dış mekân olarak insanların en çok vakit geçirdikleri yerlerden biri de cafelerdir. Özellikle şehir hayatının getirdiği stresli ortamdan kaçmak için, rahatlamak ve stres atmak için cafeleri herkes tercih eder. Ve gittiğimiz cafede konforlu bir ortam bulmak isteriz. Patella...

Objektif Haber ·

Cafe Tentesi Nasıl Olmalı?

Objektif Haber

Teras Tentesi Nedir

Tente sistemleri dış mekân yaratma konusunda olmazsa olmazlardan biridir. Teras tentesi modellerihem evlerde hem de restoran, cafe, otel gibi birçok işletmede kullanılmaktadır. Tentelerin birincil görevi gölgeli alanlar oluşturmak olarak görülse de günümüzde bundan daha...

Objektif Haber ·

Teras Tentesi Nedir

Objektif Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin