12.07.2020

  • Burun dokusunun operasyona uygun olup olmadığı mutlaka kontrol edilmelidir Nazoplasti, rinoplasti gibi isimlerle de adlandırılan burun estetiğinin estetik operasyonlar içerisinde en sık uygulananlardan bir tanesi olduğunu kaydeden Dr.

  • Şekil bozukluğu, bazı durumlarda yalnızca görsel açıdan rahatsızlık vermesi sebebiyle düzeltilirken çoğu kişide solunum bozukluğu gibi problemlere yol açması nedeniyle de düzeltilmelidir.

  • Hangi nedenden dolayı estetik operasyon uygulanacak olursa olsun, burun estetiğinde öncelikli hedef, burundaki solunum yolunun operasyon sonunda en iyi şekilde çalışabilir hale getirilmesidir.

  • Operasyon esnasında burnun yeniden şekillendirilmesi, şekil bozukluklarının giderilmesi veya bir bölümünün şeklinin değiştirilmesi işlemlerinden biri veya birkaçı uygulanır.

30/05/20 02:09

Burun ucu problemlerine dikkat

Sapphire Hair Clinic Merkezinden Dr. Ergün Dinç, burun ucu estetiği operasyonları ile ilgili bilgi verdi. Yüz, ilk bakışta insanın en çok göze çarpan bölgesi olmakla birlikte bu bölgede bulunan şekil bozukluklarının düzeltilmesi estetik ve psikolojik açıdan oldukça önemli...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin