18.05.2022

HABER ÖZETI

  • Bursa Valisi Yakup Canbolat, Vatandaşımızı rahatsız etmeden, vatandaşımızın ulaşım problemi yaşamaması için her türlü tedbiri uygulamaya kararlıyız.

  • Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gecenin ilerleyen saatlerinde AFAD'da kurulan kriz merkezini ziyaret edip, çalışmaları yerinde inceledi.

  • Tüm Türkiye'yi etkisi altına alması beklenen kar yağışının Bursa'da yaşamı olumsuz etkilememesi amacıyla tüm önlemler alındı.

  • İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) koordinasyonunda yürütülecek karla mücadele çalışmaları, kriz merkezinde anlık olarak değerlendiriliyor.

22/01/22 01:44

Bursa Valisi Canbolat'tan açıklama

Bursa Valisi Yakup Canbolat, "Vatandaşımızı rahatsız etmeden, vatandaşımızın ulaşım problemi yaşamaması için her türlü tedbiri uygulamaya kararlıyız. Şu an için herhangi bir sorun gözükmüyor." ifadesini kullandı.

Son haberler ·

Bursa Valisi Canpolat, ’’Şu an için herhangi bir sorun gözükmüyor’’

Tüm Türkiye'yi etkisi altına alması beklenen kar yağışının Bursa'da yaşamı olumsuz etkilememesi amacıyla tüm önlemler alındı. Bursa Valisi Yakup Canbolat ve Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, gecenin ilerleyen saatlerinde AFAD'da kurulan kriz merkezini ziyaret edip,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin