08.08.2020

HABER ÖZETI

  • Bursa'nın değerlerini turizmle dünyaya açmaya kararlı olan Büyükşehir Belediyesi bu kez Güney Koreli seyahat acentesi yöneticilerini Bursa'da ağırladı.

  • BURSA’DAN ETKİLENDİK Güney Kore’nin önemli turizm acentelerinden Hanjin Travel’in Genel Müdürü Dong Ryong Park, Bursa’ya dair ilk izlenimlerinin çok iyi olduğu vurguladı.

  • Eminim ki kısa sürede Güney Kore’den Türkiye’ye ve Bursa’ya üst düzey, alım gücü yüksek turist guruplarını getireceğiz” diye konuştu.

  • Çünkü bizim atalarımız, dedelerimiz Güney Kore'nin esenliği için şehit oldu.

17/10/19 14:04

Bursa'nın Turizmde Güney Kore Açılımı Hız Kazandı

Semih ŞAHİN/BURSA,(DHA)- BURSA’nın turizmden daha fazla pay alabilmesi amacıyla Bursa Kültür ve Turizm Tanıtma Birliği vasıtasıyla uluslararası fuarlarda boy gösteren Büyükşehir Belediyesi, turizmde yeni rota olarak belirlediği Güney Kore’den gelen tur operatörlerini ağırlıyor. Bursa’nın...

MİLLİYET HABER ·

Bursa'nın Turizmde Güney Kore Açılımı Hız Kazandı

MİLLİYET HABER

Turizmde Güney Kore açılımı hız kazandı

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Güney Kore'nin en büyük 5 tur operatörünün de aralarında bulunduğu 9 seyahat acentesinin yöneticilerini Bursa'da ağırlıyor. Bursa'nın turizm potansiyeline katkı koymak ve şehrin dünya turist rotaları arasındaki yerini almasını sağlamak için...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin