31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi ile Fırat Üniversitesi Hastanesinde Kovid-19 test sonuçları pozitif çıkan 9 kişinin tedavisi tamamlandı.

  • Bursa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, ilk koronavirüs vakasının kentte görülmesinden bu yana geçen süreçte sevindirici gelişmelerin de yaşandığı belirtildi.

  • Sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmasıyla hastalığa yakalanıp tedavisi tamamlanarak, tam şifa ile taburcu edilen hasta sayımız 19'a yükselmiştir.

  • Hastalar taburcu edildikten sonra da kontrol amaçlı 14 gün evde izolasyona alınmaktadırlar.

07/04/20 21:06

Bursa'da koronavirüsü yenen 19 hasta taburcu edildi

Bursa'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi tamamlanan 19 hastanın taburcu edildiği bildirildi. Bursa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, ilk koronavirüs vakasının kentte görülmesinden bu yana geçen süreçte sevindirici gelişmelerin de yaşandığı belirtildi. Bakanlığın...

Memurlar ·

Bursa'da koronavirüsü yenen 19 hasta taburcu edildi

Memurlar

Elazığ'da koronavirüsü yenen 9 hasta taburcu edildi

Elazığ'da, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedavisi tamamlanan 9 hasta, alkışlar eşliğinde taburcu edildi. Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi ile Fırat Üniversitesi Hastanesinde Kovid-19 test sonuçları pozitif çıkan 9 kişinin tedavisi tamamlandı. Hastalar, doktor ve...

Memurlar ·

Elazığ'da koronavirüsü yenen 9 hasta taburcu edildi

Memurlar

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin