15.08.2022

  • Seminerin açılış konuşmasını yapan Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, mevzuatlardaki son değişikler ile idari anlamda karşılaşılan sorunların konuşulup tartışılacağını söyledi.

  • Başkan Dündar'ın ardından seminerin ilk konuşmacısı olan TBB Genel Sekreter Yardımcısı Halil İbrahim Azak, Personel Giderlerinin Yasal Sınırı ve Alternatif İstihdam Yöntemleri hakkında katılımcılara bilgiler verdi.

  • Gerek çalışanlarımız, gerekse yönetici arkadaşlarımız vatandaşımıza daha iyi hizmet verme adına bilgilerini güncellemiş olacaklar dedi.

  • Belediyelerin vatandaşların devlet kapısı olarak adımını attığı ilk yer olduğuna vurgu yapan Başkan Dündar, Sorumluluk alanında olsun olmasın, vatandaşlarımız ilk önce belediyelerin kapısını çalıyor.

24/06/22 11:50

Bursa Belediyeler Birliği’nden eğitim semineri

Bursa Belediyeler Birliği'nin personele yönelik yılda iki kez düzenlediği hizmet içi eğitim seminerinin yaz dönemi Antalya'da başladı. 2022 yılı yaz dönemi eğitim seminerinin açılış konuşmasını yapan Bursa Belediyeler Birliği ve Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin