26.08.2019

  • Otomotiv, Lojistik, Dış Ticaret, Tekstil, Hazır Giyim, Makine, Hizmet Ticaret, Tasarım, Ekonomik İlişkiler ve Finans, Yüksek Teknoloji ve Organize Sanayi Bölgeleri Konseyi toplantıları gerçekleştirildi.

  • Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) bünyesinde iş dünyası temsilcilerini akademisyenler, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle aynı masa etrafında buluşturan sektörel konseyler, son 2 haftada 11 toplantı yaptı.

  • BTSO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası olarak şehrin gelecek vizyonunu şekillendirecek adımlar atmayı sürdürdüklerini söyledi.

  • Meclisimize karşı sorumluluk anlayışıyla görev üstlenen konsey başkanlarımız Bursamızın ve ülkemizin 2023 vizyonuna ulaşmasında en önemli aktörler arasında yer alacak.

20/04/19 23:11

Burkay: “Bursa’nın hedeflerine ortak akılla ulaşacağız”

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) bünyesinde iş dünyası temsilcilerini akademisyenler, kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle aynı masa etrafında buluşturan sektörel konseyler, son 2 haftada 11 toplantı yaptı. Sektörel konseyler, son 2 haftada yoğun bir...

Memleket ·

Burkay: “Bursa’nın hedeflerine ortak akılla ulaşacağız”

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin