14.08.2020

HABER ÖZETI

  • İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında kampanyanın gönüllüleriyle bir araya gelen Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, değerlendirmelerde bulundu.

  • Karaçam, kampanyanın finansal bağımsızlığın ilk adımı olduğunu belirterek, ‘Fenerbahçe‘ye yakın olan herkese, ‘Sen fener oldun mu?‘ dememiz lazım.

  • Çalışmanın gelecek için kendilerini ümitlendirdiğini dile getiren sarı-lacivertli yönetici, ‘Kampanyanın ilk 2 haftası içinde 414 binin üstüne katılım gerçekleşti.

  • Taraflarlarımızın gönderdiği destek videoları bizleri ekstra motive ederek, inancımızın pekişmesine neden oluyor.

19/04/19 22:53

Burhan Karaçam: Kampanyaya katılım bizim memnun etti

Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, mali yapıyı düzeltmek için başlatılan ‘Fener Ol‘ kampanyasına olan katılımın kendilerini memnun ettiği söyledi. İzmir Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasında kampanyanın gönüllüleriyle bir araya gelen Karaçam, değerlendirmelerde...

F5 Haber ·

Burhan Karaçam'dan "Fener Ol" açıklaması: 414 binin üstüne katılım gerçekleşti

Fenerbahçe Kulübü Başkan Yardımcısı Burhan Karaçam, mali yapıyı düzeltmek için başlatılan "Fener Ol" kampanyasına olan katılımın kendilerini memnun ettiği söyledi. Karaçam,Kampanyanın ilk 2 haftası içinde 414 binin üstüne katılım gerçekleştiğini açıkladı. İzmir Serbest...

F5 Haber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin