23.08.2019

HABER ÖZETI

  • İçişleri Bakanlığının 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' sloganıyla 2019 yılını 'Yaya Öncelikli Trafik Yılı' ilan etmesiyle birlikte tüm Türkiye'de farkındalık çalışmaları başlatılmıştı.

  • Mersin'de ışıklı yaya geçidinde uygulama yapan ekipler, yayaların bu tür yerlerde ışıklara uyması gerektiği, ışıksız yaya geçitlerinde ise önceliğin kendilerinde olduğunu anlattı.

  • Hazırlanan broşürleri de vatandaşlara veren ekipler, öte yandan araç sürücülerini de bir kez daha konuyla ilgili bilgilendirdi.

  • Ancak biz bu konuda yayalarımızın da bilinçlendirilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

03/04/19 21:51

Bu sefer yayalar uyarıldı

İçişleri Bakanlığının 'Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın' sloganıyla 2019 yılını 'Yaya Öncelikli Trafik Yılı' ilan etmesiyle birlikte tüm Türkiye'de farkındalık çalışmaları başlatılmıştı. Bu kapsamda Mersin'de de yıl başında Mersin Valisi Ali İhsan Su ile İl Emniyet Müdürü...

Memurlar ·

Bu sefer yayalar uyarıldı

Memurlar

Bu sefer yayalar uyarıldı

Trafikte yaya önceliği bilincinin oluşturulması amacıyla "Öncelik Hayatın, Öncelik Yayanın" sloganıyla Türkiye genelinde hayata geçirilen kampanyayla ilgili bu sefer yayalar bilgilendirildi. Mersin'de ışıklı yaya geçidinde uygulama yapan ekipler, yayaların bu tür yerlerde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin