05.06.2020

HABER ÖZETI

  • Öz Sağlık-İş Sendikası İl Başkanlığınca kentteki bir düğün salonunda düzenlenen etkinliğe katılan Sert, sağlık ve sosyal hizmet alanında 13 sendika bulunduğunu söyledi.

  • Bundan 15 yıl önce birisi 'Herkes sendikalı olacak' dediğinde buna ne sizler ne bazı sendikalar inanırdı.dedi.

  • Hem sağlık alanında hem de sosyal hizmetler alanında sendika hizmetlerinde etkin mücadelelerinin devam ettiğini vurgulayan Sert, şunları kaydetti: Kadın, engelli, kültür-sanat, gençlik komitelerimizi oluşturduk.

  • Sendikalarının 2004 yılında kurulduğunu anlatan Sert, 32 bin 500 üyeleri olduğunu, bunların 18 binini kadınların oluşturduğunu aktardı.

14/09/19 16:17

"Bu sürece gelene kadar çok sıkıntılar çektik"

KAYSERİ (AA) - Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert, sendikanın 32 bin 500 üyesi olduğunu belirterek, "Bu sürece gelene kadar çok sıkıntılar çektik. Bundan 15 yıl önce birisi 'Herkes sendikalı olacak' dediğinde buna ne sizler ne bazı sendikalar inanırdı." dedi. Öz...

Memleket ·

"Bu sürece gelene kadar çok sıkıntılar çektik"

Memleket

Devlet Sert: “Zirvede kalmak için gece gündüz mücadele ediyoruz”

Kayseri'deki üyeleriyle bir araya gelen Öz Sağlık-İş Sendikası Genel Başkanı Devlet Sert, "Zirvede kalmak için gece gündüz mücadele ediyoruz" dedi. Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şubesi ile Öz Sağlık-İş Kayseri İl Başkanlığı tarafından düzenlenen birlik ve beraber etkinliği,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin