25.05.2019

HABER ÖZETI

  • Şu an buradasınız: Bu Koro Başka Koro...doktor, Hemşire ve Sağlık Çalışanlarından Oluşan Koro İlk Konserini Tıp... Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

  • Arkadaşlarının ve yöneticilerinin desteğiyle koroyu tekrar topladıklarını anlatan Edirneli, o günden itibaren çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

  • Artık bir aile haline geldiklerini ve birbirleriyle konuşmadan anlaşabildiklerini vurgulayan Edirneli, Başımı çevirdiğim zaman bile ne demek istediğimi anlıyor arkadaşlar.

  • Koroya personelin yanı sıra çalışanların ailelerinin de katılabildiğini dile getiren Edirneli, Mesela koromuza ortaokulda katılıp, üniversiteyi bitirip doktora derecesine gelen gençlerimiz oldu.

15/03/19 21:37

Bu Koro Başka Koro...doktor, Hemşire ve Sağlık Çalışanlarından Oluşan Koro İlk Konserini Tıp...

Şu an buradasınız: Bu Koro Başka Koro...doktor, Hemşire ve Sağlık Çalışanlarından Oluşan Koro İlk Konserini Tıp... Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

Haberler.com ·

TRT stüdyolarını bu kez personeline açacak

ANKARA (AA) - EDA ÖZDENER - TRT'nin yayın stresini müzikle atmak isteyen çalışanlarından oluşan Türk Sanat Müziği Personel Korosu, faaliyetlerini 22 yıldır kesintisiz sürdürüyor. Koro Başkanı Emine Gümüş Edirneli, AA muhabirine yaptığı açıklamada, koronun 1992'de kurulduğunu,...

Memleket ·

TRT stüdyolarını bu kez personeline açacak

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin