28.10.2020

HABER ÖZETI

  • Valilikten yapılan açıklamada, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Vali Aydın Baruş başkanlığında toplanarak bazı konuları karara bağladığı belirtildi.

  • Malatya'daki tüm kamu kuruluşlarına ait binalar, çalışan sayısı 50 ve üzeri olan fabrikalar ile banka, PTT ve konaklama tesislerine girişlerde HES kodu zorunluluğu getirildi.

  • Hayat eve sığar, HES kodu, Kovid-19, Malatya, koronavirüs

  • Tespit edilenler karantina yurtlarına gönderilecek HES mobil uygulaması üzerinden yapılacak sorgulamalar neticesinde riskli olduğu tespit edilen kurum çalışanı ya da vatandaşlar bina veya tesise alınmayacak.

24/09/20 21:19

Bu ilde de kamu binalarına 'HES kodu' ile girilebilecek

Malatya'daki tüm kamu kuruluşlarına ait binalar, çalışan sayısı 50 ve üzeri olan fabrikalar ile banka, PTT ve konaklama tesislerine girişlerde HES kodu zorunluluğu getirildi. Valilikten yapılan açıklamada, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun Vali Aydın Baruş başkanlığında toplanarak...

Memurlar ·

Bu ilde de kamu binalarına 'HES kodu' ile girilebilecek

Memurlar

Tüm kamu kurum ve kuruluşlarına girişlerde HES kodu sorgulanacak

Bartın'da tüm kamu kurum ve kuruluşlarının hizmet binalarında, konaklama tesisleri ve özel ya da kamuya ait misafirhanelerde, resmi ve özel her türlü spor tesisleri girişlerinde HES kodu sorgulaması zorunlu hale getirildi. Sorgulamalarda riskli olduğu anlaşılan çalışan ya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin