31.05.2020

HABER ÖZETI

  • Kaymakam Sarı, toplantının ardından yaptığı yazılı açıklamada, koronavirüs salgınından ilçeyi ve vatandaşları korumak için bazı kararlar aldıklarını belirtti.

  • Koyulhisar Kaymakamı Çağlar Partal ve Akıncılar Kaymakamı Tayfun Deli başkanlıklarında toplanan kurullar, 3 kişiden fazla yan yana yürünmesinin ya da sosyal mesafeye uymayacak şekilde bir arada bulunulmasının yasaklanmasını kararlaştırdı.

  • Tarım sektöründe 65 yaş üstü vatandaşlarımıza esneklik tanınacaktır.

  • Koyulhisar ve Akıncılar İlçe Hıfzıssıhha Kurullarının aldığı kararlardan bazıları şöyle: - Şehirlerarası toplu taşıma araçları, Sivas merkeze ve ilçelere sadece seyahat belgesi olanları taşıyabilecek.

01/04/20 19:00

Bu ilçelerde 3'ten fazla kişinin yan yana yürümesi yasaklandı

Sivas'ta, Suşehri İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 3'ten fazla kişinin yan yana yürümesini yasakladı. İlçe Hıfzıssıhha Kurulu, Suşehri Kaymakamı Hidayet Sarı başkanlığında toplandı. Kaymakam Sarı, toplantının ardından yaptığı...

Memurlar ·

Bu ilçelerde 3'ten fazla kişinin yan yana yürümesi yasaklandı

Memurlar

Bu ilçede de 3 kişi yan yana yürüyemeyecek

Sivas'ın Suşehri ilçesinden sonra Koyulhisar ilçesinde de korona virüs tedbirleri kapsamında 3'ten fazla kişinin yan yana yürümesi yasaklandı Koyulhisar Kaymakamlığı korona virüs tedbirleri kapsamında ilçe hıfzıssıhha kurulu tarafından alınan yeni önlemleri sosyal medya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin