10.04.2021

  • Eren Koç: Bu kulüpte 2 bin lisanlı sporcu yetişti Spor hayatında 27 yılı geride bıraktığını anlatan Eren Koç, 2010 yılında kurulan kulüpte 2 bin lisanlı sporcu yetiştirdiklerini kaydetti.

  • Uluslararası Balkan şampiyonlarında, Avrupa şampiyonlarında, üniversiteler arası dünya şampiyonasında, İslam oyunları ve 4 yılda bir düzenlenen olimpiyatlarda yarıştık ve çeşitli ödüller elde ettik dedi.

  • Kendimi çocuklara adadım Sporla antrenör babası sayesinde tanıştığını belirten Eren Koç, “Spora ilk başladığım zamanlarda sadece spor yapmak için öğrenmek istiyordum.

  • İpek Nur Koç: Bodrum katında şampiyonlar çıkarıyoruz 15 yaşından bu yana fiili olarak spor yaptığına dikkat çeken İpek Nur Koç, Ben yaklaşık 3 seneden bu yana bu salonda eğitim veriyorum.

28/02/21 09:31

Bu bodruma giren milli sporcu olarak çıkıyor

Kocaeli’de yaşayan Milli Takım Antrenörü 33 yaşındaki Eren Koç, sporla 6 yaşında tanıştı. Yıllar içerisinde kendisini ring sporlarında geliştiren Koç, 2010 yılında yine kendisi gibi sporcu olan kardeşi Erkan Koç ile birlikte Kocaeli Karakuşak Spor Kulübü’nü kurdu. Kick boks,...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin