06.04.2020

HABER ÖZETI

  • Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'nde (KÜSGET) bulunan bir boya imalathanesinde çıkan yangın nedeniyle meydana gelen patlamada alevler yolun karşısında bulunan deri imalathanesine de sıçradı.

  • Yangını fark eden çevrede oturan vatandaşların haber vermesi üzerine, olay yerine çok sayıda itfaiye ve polis ekibi sevk edildi.

  • Polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, itfaiye ekipleri de yangını 1 saatte kontrol altına alarak söndürdü.

  • Can kaybı ya da yaralanan olmazken alevler 18 itfaiye aracı ve 70 itfaiye görevlisi ile kontrol altına alınmaya çalışılıyor.

14/02/20 10:35

Boya imalathanesinde çıkan yangın deri imalathanesine de sıçradı

Gaziantep Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi'nde (KÜSGET) bulunan bir boya imalathanesinde çıkan yangın nedeniyle meydana gelen patlamada alevler yolun karşısında bulunan deri imalathanesine de sıçradı. Her iki imalathanedeki yangını söndürme çalışmaları sürüyor Şehitkamil...

Memleket ·

Boya imalathanesinde çıkan yangın deri imalathanesine de sıçradı

Memleket

Bursa'da 3 katlı plastik imalathanesinde çıkan yangın söndürüldü

BURSA (AA) - Bursa'nın Yıldırım ilçesinde 3 katlı plastik imalathanesinde çıkan ve çevredeki evlere de sıçrayan yangın kontrol altına alındı. Vatan Mahallesi Pınar sokakta bulunan üç katlı plastik imalathanesinde henüz bilinmeyen bir sebeple yangın çıktı. Yangını fark...

Memleket ·

Bursa'da 3 katlı plastik imalathanesinde çıkan yangın söndürüldü

Memleket

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin