08.07.2020

  • Kontrol altına alınması gerekiyor Konuyla ilgili açıklama yapan Bolu Valisi Ahmet Ümit, Bugün itibariyle tabiat ve milli parklarındaki yoğunluğu görerek daha iyi karar verme imkanımız olacak.

  • Türkiye'nin her yerinden yıl boyunca milyonlarca turistin geldiği tabiat ve milli parklarda oluşacak yoğunluk nedeniyle İl Hıfzıssıhha Meclisi'nin aldığı karar çerçevesinde parklara girişler randevulu sistemle yapılacak.

  • Bolulu ve dışarıdan gelen ayrımı yapılacak Parklara ziyaretlerde Bolulu ve dışarıdan gelen ayrımı yapılacağını kaydeden Vali Ümit, Tabiat ve milli parkların bir bölümünü Bolulu vatandaşlara ayıracağız.

  • Vatandaşlarımız buralara gelmeden önce elektronik sistem üzerinden müracaatlarını yapacaklar ve gidecekleri yerler için izinlerini alacaklar.

01/06/20 13:29

Bolu’da, tabiat ve milli parklara randevuyla girilecek

Bolu'nun doğa harikası turizm merkezleri olan tabiat ve milli parklara girişlerin randevulu sistemle yapılması için çalışmalar başlatıldı. Bolu'nun önemli turizm merkezlerinden olan Abant ve Gölcük Tabiat Parkları ile Yedigöller Milli Parkı, normalleşme planı çerçevesinde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin