21.01.2020

HABER ÖZETI

  • Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Türkiye'nin en gözde tatil cenneti olan Bodrum'un pahalı olduğunu iddia ederek, bu tür haberlerle insanları Bodrum'dan uzaklaştırmaya çalışanlara cevap verdi.

  • Muğla'nın Bodrum ilçesi, her yaz tatilcilerin tercihleri arasına giriyor.

  • Bodrum'un bir huzur kenti olduğunu ve insanların burada çağdaş ve güvenli bir şekilde yaşadığını belirten Başkan Aras, Bodrum'u karalayan olumsuz eleştirilerin pek çoğu gerçeği yansıtmıyor.

  • Fiyatları yükselttikçe yükselten Bodrum esnafı, plajlarda 1 bardak çayı 20 liraya, 1 kutu kolayı 40 liraya satmaya başladı.

13/08/19 16:48

Bodrum'un pahalı olduğu haberlerine Başkan Aras'dan açıklama

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Türkiye'nin en gözde tatil cenneti olan Bodrum'un pahalı olduğunu iddia ederek, bu tür haberlerle insanları Bodrum'dan uzaklaştırmaya çalışanlara cevap verdi. Bodrum'da her keseye, her bütçeye tatil imkanı olduğunu söyleyen Başkan Aras,...

Memurlar ·

Bodrum'un pahalı olduğu haberlerine Başkan Aras'dan açıklama

Memurlar

Bodrum'da tatilciler yüksek fiyatlardan şikayetçi

Muğla'nın Bodrum ilçesi, her yaz tatilcilerin tercihleri arasına giriyor. Bölgeye çok sayıda turistin gitmesi, esnafın da işine yaradı. Fiyatları yükselttikçe yükselten Bodrum esnafı, plajlarda 1 bardak çayı 20 liraya, 1 kutu kolayı 40 liraya satmaya başladı. Son olarak...

En Son Haber ·

Bodrum'da tatilciler yüksek fiyatlardan şikayetçi

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin