06.06.2020

HABER ÖZETI

  • Türkiye'de koronavirüs tedbirlerini hiçe sayarak hem kendi hem de etraflarındaki insanların hayatlarını tehlikeye atanlar bu kez İzmir'de ortaya çıktı.

  • İstanbul Büyükçekmece'de geçtiğimiz günlerde bir grup gencin ev kiralayıpparti yapmasınınardından ikinci parti vakası ise önceki gün İzmir'de yaşandı.

  • Instagram'dan paylaştıkları hikayelerinde 'Eğlence istenirse otel de kapatılır', 'Biz varsak eğlence bitmez' diye yorum yapan gençlerin paylaştığı görüntülere sosyal medyadan tepki yağdı.

  • Alınan bilgiye göre olay, geçen çarşamba günü Alsancak semtinde bulunan bir otelde meydana geldi.

03/04/20 13:21

"Biz varsak eğlence bitmez" diyerek parti yapan gençlere ceza

İzmir'in Konak ilçesinde bir otelde yasak olmasına rağmen parti düzenleyen gençler, görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Polis ekipleri otele baskın düzenlerken hem otel sahibine hem de gençlere cezai işlem uygulandı. Çin'de ortaya çıkarak tüm dünyayı etkisine...

Istanbulhaber ·

Otelde partiye koronavirüs baskını: 'Biz varsak eğlence bitmez' diyerek otel kapattılar

Türkiye'de koronavirüs tedbirlerini hiçe sayarak hem kendi hem de etraflarındaki insanların hayatlarını tehlikeye atanlar bu kez İzmir'de ortaya çıktı. İstanbul Büyükçekmece'de geçtiğimiz günlerde bir grup gencin ev kiralayıp parti yapmasının ardından ikinci parti vakası...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin