25.05.2019

HABER ÖZETI

  • RD Global Yönetim Kurulu Başkanı Raşit Dinç, Ankara'da kuracağımız tesis ile ülkemizin bu alandaki 200 milyon dolarlık ihtiyacını karşılamış olacağız dedi.

  • Yeni Zelanda ve Avustralya menşeli kemikler yüksek teknolojik işlemlerden geçirilerek Hollanda başta olmak üzere Avrupa ve Amerika Birleşik Devletlerinde üretiliyor.

  • Başkentte 70 milyon lira maliyet ile kurulacak tesiste yerli ırk geliştirilecek, domuz yerine helal kesim olan dana ve koyun tercih edilecek.

  • Özellikle diş hekimliği, ortopedi-travmatoloji, beyin ve omurilik cerrahisi, kalp ve damar cerrahisi alanlarında sıklıkla kullanılan bu ürün dünya genelinde sadece bir kaç ülkede üretiliyor.

08/12/18 19:11

Biyolojik kalp kapaklarının hayvansal hammaddesi artık Türkiye’de üretilecek

Türkiye, tamamı ithal edilen, özellikle ortopedi-travmatoloji, beyin-omurilik cerrahisi, kalp-damar cerrahisi alanlarında sıklıkla kullanılan kalp kapakları ve biyolojik greftlerinin üretimine başlıyor. Başkentte 70 milyon lira maliyet ile kurulacak tesiste yerli ırk geliştirilecek,...

Istanbulhaber ·

Türkiye sağlıkta dünyanın üçüncü ülkesi olacak

Türkiye tamamı ithal edilen, özellikle ortopedi-travmatoloji, beyin-omurilik cerrahisi, kalp-damar cerrahisi alanlarında sıklıkla kullanılan kalp kapakları ve biyolojik greftlerinin üretimine başlıyor. HELAL KESİMLERDEN ÜRETİLECEK Başkentte 70 milyon TL maliyet ile kurulacak...

En Son Haber ·

Türkiye sağlıkta dünyanın üçüncü ülkesi olacak

En Son Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin