24.06.2018

HABER ÖZETI

  • 2 yıllık eşi Sarp Levendoğlu'ndan ihanet nedeniyle boşanma kararı aldığı konuşulan güzel oyuncu Birce Akalay, Instagram hesabından anlamlı sözler paylaşamaya devam ediyor.

  • Habertürk'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre güzel oyuncu, önceki gün annesi Yasemin Akalay ile Akmerkez'de alışverişe çıktı.

  • Ev terliği, yastık, battaniye ve nevresim alan Akalay, ihanet iddiaları ve boşanmayla ilgili soruları, “Bu konularla alakalı konuşmayacağım” diyerek geçiştirdi.

11/01/17 21:21

Birce Akalay: Özgür olmak için..!

2 yıllık eşi Sarp Levendoğlu'ndan ihanet nedeniyle boşanma kararı aldığı konuşulan güzel oyuncu Birce Akalay, Instagram hesabından anlamlı sözler paylaşamaya devam ediyor. Sıkıntılı günler geçirdiği bilinen Akalar, son olarak salıncakta otururken çekilmiş bir fotoğrafını...

Gecce ·

Birce Akalay: Özgür olmak için..!

Gecce

Birce Akalay annesinin evine yerleşti

Sarp Levendoğlu ile boşanma sürecini askıya alan ve dilekçesini işleme koydurmayan Birce Akalay, annesinin evine yerleşti. Habertürk'ten Serkan Öztürk'ün haberine göre güzel oyuncu, önceki gün annesi Yasemin Akalay ile Akmerkez'de alışverişe çıktı. Ev terliği, yastık,...

F5 Haber ·

Birce Akalay annesinin evine yerleşti

F5 Haber

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin