14.08.2022

HABER ÖZETI

  • İl genelinde orman yangınlarının önlenmesi çerçevesinde Elazığ Valisi Ömer Toraman'ın imzasıyla genel emir yayımlandı.

  • enel emirle birlikte, il sınırlarında orman yangını çıkma ihtimali olan orman ve ormanlık sahalara yetkililerden ve yetkili makamlardan izinli olanların dışında girilmesi yasaklandı.

  • Bu karar daha önce de Hatay ili için alınmıştı.

  • İlimizdeki bütün ormanların çevresinde ve içinden geçen yollarda orman kenarında mola vermek ve piknik yapmak, mangal, semaver ve ateş yakmak yasaklanmıştır.

24/06/22 17:12

Bir ilin daha ormanlara giriş yasaklandı

Elazığ'da, yangınlar nedeniyle tedbir amaçlı kent genelindeki ormanlara giriş Valilik tarafından yasaklandı. Bu karar daha önce de Hatay ili için alınmıştı. İl genelinde orman yangınlarının önlenmesi çerçevesinde Elazığ Valisi Ömer Toraman’ın imzasıyla genel emir yayımlandı. İZİNLİ...

Istanbulhaber ·

Elazığ’da ormanlık alanlara girişler yasaklandı

Elazığ Valiliği tarafından orman yangınlarının önlenmesi için kent genelinde bulunan ormanlara girişler yasaklandı. İl genelinde orman yangınlarının önlenmesi çerçevesinde Elazığ Valisi Ömer Toraman'ın imzasıyla genel emir yayımlandı. Genel emirle birlikte, il sınırlarında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin