22.04.2021

HABER ÖZETI

  • İletişim ve yaşam platformu BiP'in doğal afet ve acil durum anlarında vatandaşların kesintisiz iletişim sürdürebildikleri Acil Durum Butonu'na kayıtlı kişi sayısı 3 milyonu geçti.

  • ‘Yardım İste' özelliğiyle iletişim hiç kesilmiyor BiP'in Acil Durum Butonu'nda yer alan 'Yardım İste' özelliği, ihtiyaç halinde bluetooth teknolojisi üzerinden de çalışarak acil durumlarda hayat kurtarıyor.

  • En son İzmir'de meydana gelen depremde BiP kullanıcıları Acil Durum Butonu ile yaklaşık 40 bin kişiye konumlarını tek tuşa basarak iletti.

  • İletişimin ne kadar önemli olduğu yaşadığımız her doğal afet sonrası yeniden gündeme geldi.

03/03/21 12:06

BiP'in ‘Acil Durum Butonu'na kayıtlı kişi sayısı 3 milyonu geçti

Acil Durum Butonu ile tüm operatör kullanıcıları önceden belirledikleri kişilere tek tuşla güvende oldukları ya da yardıma ihtiyaç duydukları bilgisini iletebiliyor. İletişim ve yaşam platformu BiP, deprem ve diğer doğal afetler ile acil durumlarda kesintisiz iletişim...

Türkiye Gazetesi ·

BiP’in ‘Acil Durum Butonu’na kayıtlı kişi sayısı 3 milyonu geçti

İletişim ve yaşam platformu BiP'in doğal afet ve acil durum anlarında vatandaşların kesintisiz iletişim sürdürebildikleri Acil Durum Butonu'na kayıtlı kişi sayısı 3 milyonu geçti. Acil Durum Butonu ile tüm operatör kullanıcıları önceden belirledikleri kişilere tek tuşla...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin