29.02.2020

  • Enerjinin verimliliği ve tasarrufu konusunda farkındalık oluşturmak hedefiyle yola çıkan şirketler, 2016 yılında başlattıkları Enerji Avcıları projesiyle 5 ilde 96 ilçedeki 250'yi aşkın okulda 25 bin öğrenciye ulaştı.

  • Enerji Avcılığı misyonunu üstlenen çocuklar evlerinde, okullarında enerjinin aktif olarak kullanıldığı her alanda ebeveynlerine de öğrendikleri bilgilerle rehberlik ederek sosyal sorumluluk projesinin toplumda yaygınlaşmasına öncülük ediyorlar.

  • Bir gün değil her gün enerji verimliliği Enerji tasarrufu haftasında da interaktif katılımlı etkinliklerle sürdürülen proje çocukların ilgisini çekmeye devam ediyor.

  • Proje kapsamında belirlenen okullar ziyaret edilerek çocuklar enerjiyi verimli kullanarak nasıl tasarruf edecekleri konusunda bilinçlendiriliyor.

24/01/20 10:53

Bilinçli nesil, verimli enerji, 5 yılda 25 bin enerji avcısı

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım, "Enerji Avcıları" projesi ile 25 bin çocuğa ulaştı; 2020 yılında da binlerce çocuğu enerji verimliliği ve tasarrufu konusunda bilinçlendirerek farkındalık oluşturmaya devam edecek. Enerjinin verimliliği ve tasarrufu konusunda farkındalık oluşturmak...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin