03.03.2021

HABER ÖZETI

  • Gündeme dair alanında uzman kişileri ağırlayan Pendik Belediyesinin bu haftaki konuğu koronavirüs salgınına karşı önemli bir yere sahip olan, Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof.

  • Pendik belediye Başkanı Ahmet Cin programdan önce ateş karaya plaket takdim etti.

  • Pandemi döneminden dolayı sosyal ve kültürel etkinliklerini dijital ortamda düzenleyen Pendik Belediyesi, vatandaşların evlerine misafir olmaya devam ediyor.

  • Ateş Kara, Pendik Belediyesi sosyal medya hesaplarından canlı olarak pandemi ve aşı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

20/01/21 14:28

Bilim Kurulu Üyesi Kara: Genel rahatlama 2022’de olabilir

Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara Pendik’te bir programa katıldı. Pendik belediye Başkanı Ahmet Cin programdan önce ateş karaya plaket takdim etti. Pandemi döneminden dolayı sosyal ve kültürel etkinliklerini dijital ortamda düzenleyen Pendik Belediyesi,...

Türkiye Gazetesi ·

Bilim Kurulu Üyesi Kara: “Genel rahatlama 2022’de olabilir”

İstanbul'da Pendik Belediyesi tarafından düzenlenen "Aktüel Bakış" programına konuk olan Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, Pandemi dönemi ve aşı ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Kara, okulların basamak basamak açılması gerektiğini belirterek, "Genel...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin