21.09.2020

HABER ÖZETI

  • Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından Biga'da belirlenen 27 toplanma alanının ilçede yaşayan vatandaşlarca bilinmesi, daha kolay ulaşılabilmesi için bir çalışma hazırlandı.

  • Konuyla ilgili açıklamada bulunan Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan, Her an bir deprem gerçeğiyle yaşıyoruz.

  • AFAD İl Müdürü Levent Yılmaz yaptığı açıklamada, Çanakkale merkezinde 12, il genelinde ise toplam 127 toplanma alanı bulunduğu söyledi.

  • Kıymetli hemşehrilerimiz yaşadığı mahalle veya sokaktaki Afet ve Acil Durum Toplanma Alanları'na resmi web sitemiz biga.bel.tr adresini ziyaret ederek veya sosyal medya hesabımız Instagram'ın öne çıkarılan hikayelerinden ulaşabilirler.

21/10/19 16:15

Biga’daki afet ve acil toplanma alanları hakkında bilgilendirme

Biga Belediyesi, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) iş birliğiyle çalışma hazırladı. Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından Biga'da belirlenen 27 toplanma alanının ilçede yaşayan vatandaşlarca bilinmesi, daha kolay ulaşılabilmesi için bir çalışma...

Istanbulhaber ·

AFAD: ’Çanakkale’de 127 toplanma alanı var’

Çanakkale İl Afet ve Acil Durum Müdürü (AFAD) Levent Yılmaz, Çanakkale ve ilçelerinde belirlenen "Afet ve Acil Toplanma Alanları" hakkında açıklamalarda bulundu. AFAD İl Müdürü Levent Yılmaz yaptığı açıklamada, Çanakkale merkezinde 12, il genelinde ise toplam 127 toplanma...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin