02.06.2020

HABER ÖZETI

  • Beylikdüzü Belediyesi, yeni tip korona virüs salgını nedeniyle başlatılan Evde Kal çağrısına uyarak evlerinde kalan vatandaşlar için egzersiz hareketleri içeren videolar hazırladı.

  • Belediyenin sosyal medya kanallarından #EvdeSporVar etiketiyle yayınlanan video eğitim programı büyük ilgi topladı.

  • Spor hareketlerine uygun müziklerin eşlik ettiği videoları izleyebilmek için Atakum Belediyesi'nin sosyal medya hesaplarını takip etmek gerekiyor.

  • Videoları tamamen ev koşullarında uygulanabilir şekilde hazırlayan spor eğitmenleri, egzersizlerde yastık gibi ev ortamında kolayca bulunabilecek malzemeler kullanıyor.

06/04/20 16:06

Beylikdüzü’nde e-spor zamanı

Beylikdüzü Belediyesi, yeni tip korona virüs salgını nedeniyle başlatılan "Evde Kal" çağrısına uyarak evlerinde kalan vatandaşlar için egzersiz hareketleri içeren videolar hazırladı. Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü'nde çalışan uzman spor eğitmenleri tarafından, yetişkinler...

Istanbulhaber ·

Atakumlular için evde spor var

Korona virüsü salgını nedeniyle evlerinde izole olan insanların hareketsiz kalmamaları için Atakum Belediyesi tarafından sosyal medyada spor eğitim videoları paylaşılmaya başlandı. Belediyenin sosyal medya kanallarından #EvdeSporVar etiketiyle yayınlanan video eğitim programı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin