27.01.2021

HABER ÖZETI

  • “ÇOCUKLARIN BU ŞAHSI ÖRNEK ALARAK BÜYÜMESİNDEN KORKUYORUM” Arda Turan ve Berkay’ın ardından bir açıklama da ünlü şarkıcının eşi Özlem Ada Şahin’den geldi.

  • Mahkeme, hapis cezalarıyla ilgili hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.

  • Nitekim bu cezanın verilmesinin sebebi olan, eşim Berkay'la bu şahsın tüm basına yansımış ve daha öncesinden hiçbir neden bulunmamışken dahil olduğu kavganın esas sebebi de beraat ettim dediği olaydır.

  • Malum şahıs sevinç nidalarıyla duyurduğu gibi böyle bir suç işlemediği için beraat etmemiştir, sadece yeterli delil bulunamadığı için beraat etmiştir.

11/09/19 20:53

Berkay’ın eşinden Arda'yla ilgili flaş açıklama: Bu adam bir suçludur

Futbolcu Arda Turan, geçen yıl şarkıcı Berkay Şahin’e kafa atıp, eşi Özlem Şahin’i taciz ettiği iddiasıyla yargılanıyordu. İstanbul 41. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada taciz iddialarıyla ilgili delil yetersizliğinden beraat eden Arda Turan, ‘ruhsatsız silah taşıma’,...

Istanbulhaber ·

ÖZLEM ADA ŞAHİN’DEN ARDA TURAN AÇIKLAMASI!

Şarkıcı Berkay Şahin’in eşi Özlem Ada Şahin, ‘ruhsatsız silah taşıma’, ‘korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etme’ ve ‘kasten yaralama’ suçlarından toplam 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası alan futbolcu Arda Turan’ın kendisini taciz ettiğini öne sürerek, “Bu...

Ayakli Gazete ·

ÖZLEM ADA ŞAHİN’DEN ARDA TURAN AÇIKLAMASI!

Ayakli Gazete

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin